Hoogne grillipidu 90. aastate stiilis

Traditsiooniline Soome-Eesti Kaubanduskoja grillipidu toimus seekord Saha külas Liipa talus. Grillipeo stiiliks olid üliägedad üheksakümnendad ja seda eelkõige koja juubeliaastat rõhutades. Soome-Eesti Kaubanduskoda sai ametlikult loodud aastal 1996.

90. aastate temaatikat võis näha mitmete peokülaliste riietuses, peokoha kaunistustes, menüüs ja loomulikult ka kogu peoõhtu muusikavalikus.

Kuigi terve peole eelnenud nädala oli sadanud vihma iga päev, oli peo toimumispäeval ilm suurepärane, päike säras taevas ja õhk oli mõnusalt soe.

Peo avas kaubanduskoja juhatuse esimees Sari Sopanen ning menüüd tutvustas BBQ Entertainment’i esindaja Margit Õitspuu.

Seekordselt peol oli kõigil võimalik osaleda muusikaviktoriinil, mis kujunes väga kirglikuks ja mille võitjad said auhinnaks kinkekaarte meie liikmesfirmadelt Viking Line, Tallink, Kalev Spa Hotel, Sokotel, Tallink Hotels. Õhtu lõpuosas sai valitud ka parima kostüümi omanik, kelleks osutus Viktoria Balinova-Hirvela firmast Kalevi Veekeskus ning õhtu parima tantsija tiitliga pärjati Irina Tuhas firmast Kustutaja.

Hoogsalt tantsiti koos ka neli ühistantsu 90. aastatel populaarsust kogunud Eesti, Soome ja ülemaailmselt tuntud lugude saatel. Esitantsijana tõmbas rahva käima kauaaegne aeroobikatreener ja tantsija Kadi Valgma.

Suur tänu kõigile meie vahval peol osalenutele!

Grillipeo fotogalerii leiate SIIT