3rd Foreign Chambers Golf Tournament 2017

29. augustil toimus kolmandat korda Eestis tegutsevate kaubanduskodade ühine golfivõistlus. Turniir peeti Niitvälja Golfiväljakul ja sellel osales 27 golfarit 6 erinevast kaubanduskojast – esindatud olid Soome, Rootsi, Ameerika, Saksa, Taani ja Norra kaubanduskojad.

Mänguvormiks oli Stableford punktimäng, arvestus toimus ühises võistlusklassis HCP 0-36, eraldi arvestati meeste ja naiste tulemusi.  Erivõistlusteks olid lähim lipule 6. rajal ja pikim avalöök 18. rajal  (mõlemad ühises arvestuses).

Turniiri ajal oli ilm hea ja soosis mängu. Pärast võistlust pakuti õhtusööki ning autasustati parimaid. Turniiri võitjaks tuli naistest juba kolmandat aastat järjest Mariliis Rahkema (38 punkti), teise koha (runner up) sai võistluse noorim osaleja Lill Kangust (34 punkti) ja kolmanda koha Marit Antik 32 punktiga. Meestest võitis Martin Martma (42 punkti), runner up oli Sami Seppänen 40 punktiga ja kolmanda koha sai Toomas Tava 36 punktiga.

Erivõistluse lähim lipule võitis taaskord Hendrik Staf, kes eelmisel aastal lõi avalöögi ca 4 meetri kaugusele lipust ning sel aastal veelgi lähemale – 2,68 m. Pikima avalöögi tegi Sami Seppänen, kes  tegi sel võistlusel oma hooaja parima mängu ja langetas händikäpi alla 7.

Palju õnne võitjatele!

Loodetavasti saab turniirist pikaajaline traditsioon ja osalejate arv kasvab iga aastaga.