e-Estonia ja Work in Estonia külastus

Soome-Eesti Kaubanduskoja liikmed külastasid kolmapäeval 9. märtsil Eesti e-ühiskonda tutvustavat e-Briefing keskust ning Work in Estonia’t, mis tegutseb Eesti rahvusvahelises majas. Mõlemad keskused asuvad samas majas Ülemiste City ärikeskuses.

e-Briefingu keskuse eesmärgiks on tutvustada Eesti digitaalseid teenuseid välismaalastele otsustajatele ja ettevõtetele. Keskus tegutseb Ülemiste Citys, kuid digieksperdid on rahvusvaheliselt nõutud esinejad ning turundavad Eesti digiühiskonna edulugu maailmas. Keskuse teenuste abil on võimalik leida ka partnereid Eesti ettevõtetest.

Eesti Rahvusvaheline Maja ehk International House of Estonia (IHE) on osa Work in Estonia programmist, mis aitab ettevõtetel tuua välismaalt Eestisse oskustööjõudu.

IHE teenindab kõiki Eestisse saabuvaid välismaalasi ühe luugi põhimõttel. Neilt saab teavet vabade töökohtade ja praktiliste küsimuste kohta. IHE korraldab ka erinevaid võrgustikuüritusi ja infoüritusi. Keskust juhib Mehhikost Eestisse kolinud Leonardo Ortega, kes võõrustas ka kaubanduskoja liikmeid soravas eesti keeles.

Suur tänu kutsumast, koja auliige Enterprise Estonia!