FECC üldkoosolek 2021

Soome-Eesti Kaubanduskoja aastakoosolek toimus tänavu olude sunnil virtuaalselt. Koosolekul osales 34 liikmesfirma esindajat.

Avatervituseks sai sõna Soome suursaadik Timo Kantola. Juhatuse esimees Mika Sucksdorff nentis oma avakõnes, et kaubanduskoja aasta oli koroonakriisist tingituna üsna keeruline. Õnneks oli kojal siiski võimalus korraldada ka mitmete kuude jooksul reaalseid üritusi, kus inimestel oli võimalik näost näkku kohtuda ja suhelda.

Koosolekul võeti vastu tegevusaruanne ja – kava, kinnitati liikmemaks ning valiti uus juhatus järgmiseks ametiajaks. Eelmise juhatuse koosseisust avaldasid soovi jätkata Johanna Vironmäki (Tuokko), Mika Sucksdorff (Uus Maa Kinnisvarabüroo), Aki Kupiainen (Tieto Estonia), Heikki Mäki (Finesta Baltic), Martin Ilumets (Ilumets & Partners), Urmas Kiik (Advokaadibüroo Hedman Partners & Co), Toomas Tava (Aalto Eesti), Simo S Heinmaa (Profia Arvestuse), Sari Sopanen (Sokotel) ja Hedy Kohv (Kalevi Veekeskus). Juhatusest lahkus pikaaegne liige Sami Seppänen ning uue liikmena alustas Marina Mättik (TLG Hotels).

Täname kõiki liikmesfirmade esindajaid, kes koosolekul osaledes andsid oma panuse ühingu arengusse.