FECC ümarlaua seminaride sari jätkus aprillikuu üritusega Radisson Meritonis. Teemaks seekord kinnisvaraturu olukord. Praegusest makroolukorrast maalis pildi Ero Viik – Swedbanki kinnisvara- ja ehitusdirektor. Vaatamata inflatsioonile ja suurenenud kuludele pole olukord sugugi murettekitav: “raha on” ja laenu antakse.

Pärast tutvustust liitusid paneeliga Margus Põim (YIT juhatuse esimees) ja Mika Sucksdorff (Kinteistövälytystoimisto Uus Maa). Arutelul selgus, et kuigi ehituskulud on kasvanud ja uute ruutmeetrite hinnad, eriti Tallinnas, jäävad 3000-10 000 euro vahele, ehitatakse ja ostetakse uusi kodusid ja büroopindu. Kuigi algas käesolev aasta suhteliselt vaikselt. Üritusel osalenud andsid oma panuse ürituse õnnestumiseks üsna aktiivsete küsimuste ja kommentaaride kaudu.

Seekord umbes kolmandik üritusel osalejatest tuli veebi teel.

Järgmine ümarlaua seminaar on alles juunis. Maikuu ümarlauaürituse asemel korraldab FECC 4. mail Sokos hotelli Virus konferenssi ”Estonian and Finnish Business Forum”. Märkige aeg ja koht kohe oma kalendritesse. Foorum algab kohaliku aja järgi kell 13.00.