Grillipidu Eesti juubeliaasta auks

Traditsiooniline Soome-Eesti Kaubanduskoja grillipidu toimus seekord Saku lähedal Rehe Küünis. Grillipeoga tähistasime ka Eesti 100 juubelit. Sini-must-valget temaatikat ning rahvuslikke motiive oli näha nii külaliste riietuses kui ka küüni sisekujunduses.

Ilm oli suurepärane, päike säras taevas, tuul oli nõrk ja õhk meeldivalt soe. Peo avasõnad ütles kaubanduskoja juhatuse esimees Mika Sucksdorff ning menüüd tutvustas Eesti parim grillmeister Enn Tobreluts. Toidud olid taaskord ülimaitsvad ning erinevaid suvesoojusesse sobivaid jooke jätkus igale maitsele.

Külalisi oli tulnud tervitama rahvakunstiansambel Leigarid, kes lisaks enda poolt esitatud tantsudele ka koja liikmed tantsule kutsusid. Eesti auks kõlasid peol vaid Eesti hitid läbi viimaste aastakümnete.

Ka sel korral ei puudunud peolt alati elevust tekitav loterii, mille tuluks kogunes 1588 eurot ning mis kasutatakse kooli elektroonilise õpikeskkonna täiendamiseks.

Tallinna Soome Kool ja FECC tänavad auhindade eest häid liikmesfirmasid: Motonet, K.G. Knutsson/Autoekspert, Joutsen, Indoor Group / Asko ja Sotka, Kalev Spa Hotel, Esecom, Viking Line, Tallink Hotels, Altia, Peppersack / Grillhaus Daube, Borealis Holding, Handelsbanken, Hedon Spa Hotel, Dermoshop, Hotel L`Ermitage, Restoran Spot, Radisson Meriton Spa Hotel, Luminor, Eckerö Line, Radisson Blu Hotel Olümpia, Radisson Blu Sky Hotel, Danskebank, Sokos Hotels Tallinn, Sol Baltics, Swissotel, Leibur, Stillabunt.

Suur tänu kõigile meie vahval peol osalenutele!

Grillipeo fotogalerii leiate SIIT