Kantristiilis Grillipidu

Soome-Eesti Kaubanduskoja traditsiooniline Grillipidu toimus seekord 7. juunil armastatud Viimsi vabaõhumuuseumis. Peo seekordseks stiiliks oli kantri ja see kajastus nii külaliste riietuses, telgi kaunistustes kui ka õhtul kõlanud muusikas. Peo avasõnad lausus kaubanduskoja juhatuse esimees Mika Sucksdorff ja kauaaegse koostööpartneri BBQ Entertainment`i poolt tutvustas õhtu ülimaitsvat menüüd Margit Õitspuu.

Ilm oli palav ja päikseline. Mõnus äikesevihm üllatas meid samal ajal kui telgis toimus populaarne loosimine, muutes seejärel õhutemperatuuri igati parajaks. Line-tantsu õpetaja Kristin Kurtna eestvedamisel õpiti selgeks kaks line-tantsu, mida hoogsalt ka üheskoos tantsiti.

Lõbusa õhtu krooniks oli imeline päikeseloojang mida suurem osa seltkonnast  mere ääres ka nautimas käis.

Tallinna Soome Kool ja FECC tänavad auhindade eest häid liiikmesfirmasid: Albin Hambakliinik, Alfons Hakans, Autoekspert, Borealis Holding, Dermoshop, Eckerö Line, Esecom International, Estravel, Finnair, Fondia, Fysioline, Hedon Spa hotel, Indoor Group/Asko&Sotka, Joutsen, Jungent, Kalev Spa hotell ja veekeskus, Kiitos, Leinonen, Linström, Meriton Spa Hotel, Motonet, Peppersack, Pirita Marina Hotel & Spa, PKC Eesti, Radisson Sky Hotel, Relika OÜ/ Hot Lips, Restoran Spot, Sol Baltics, Swissotel, Teras Beach, Tallink Hotels, Viking line, Värska

Suur tänu kõigile peol osalenutele! 

Grillipeo fotogalerii leiate SIIT

Grillipeo fotoboksi pildid SIIN