Hommikuseminar palgauuenduste teemal

17. jaanuaril korraldas Soome-Eesti Kaubanduskoda koostöös Profia Arvestuse OÜ ja AS Fujitsu Estoniaga hommikuseminari, mis käsitles 2018. aastal kehtima hakkavaid palgauuendusi ja tutvustati Fujitsu Persona tarkvara. Seminar toimus Go Hotel Shnelli ebatraditsioonilises, kuid ilusa Toompea vaatega seminariruumis.

Profia Arvestuse OÜ poolt esines pearaamatupidaja Helen Heinmaa, kes kirjeldas kehtima hakkanud muutusi ning andis soovitusi, kuidas uuendustega nii ettevõttesiseselt kui töötajana hakkama saada ja mida tähele panna. Arvestades, et muudatused maksuvaba tulu arvestamisel on põhimõttelised, siis oli ka kuulajatel üsna mitmeid täpsustavaid küsimusi. Ettekandes räägiti ka palgaarvestuse sisseostmise plussidest ja miinustest ning praktilistest küsimustest, mis sellega seoses tekivad ning arutleti personali- ja palgaarvestuse tuleviku üle. Samuti räägiti põgusalt käesoleval aastal kehtima hakanud ettevõtte sõiduautode maksustamise muudatusest.

Teine esineja oli Ly Palang (Fujitsu Estonia), kes tutvustas personali- ja palgaarvestustarkvara Fujitsu Persona võimalusi, näitas programmi lähemalt ning selgitas, kuidas tarkvara plusse ja kuidas see kasutaja elu lihtsamaks saaks teha.

Tänud hea koostöö eest Profia Arvestusele ja Fujitsu Estoniale ning aitäh tulemast kõigile osalejatele.