Jõulupidu Radisson Meriton hotellis

Soome-Eesti Kaubanduskoja jõulupidu toimus sel aastal 30. novembril Radisson Meriton hotellis. Taas üks suurepärane võimalus võrgustuda uute inimestega ja kohtuda vanade tuttavatega. Jõulupeoks kogunemine toimus hotelli teisel korrusel asuvas White Hallis kus külalistele pakuti glögi ja vahuveini. Seejärel liikusid külalised suurde saali, kus olid kaetud ümmargused lauad 200le inimesele.

Tervitussõnad kohale saabunud külalistele ütles omalt poolt kaubanduskoja juhatuse aseesimees Heikki Mäki (Finesta OÜ). Peokülaliste seas oli ka sel sügisel ametisse astunud uus Soome suursaadik Timo Kantola koos abikaasaga ning kõigil oli võimalik osa saada ka nende lühikesest tutvustusest.

Peo muusikalise poole eest hoolitses DJ Marti Viilu ning tema poolt valitud uuemad ja vanemad hitid tõmbasid tantsupõrandale päris suure hulga lõbusaid külalisi. Üllatusesinejaks oli Soome tõusev täht, kaunis viiulimängija Elisa Järvelä koos tantsijatega. Kõigile peokülalistele oli ka seekord vaba sissepääs peo jätkamiseks Cafe Amigosse kuhu päris suur osa lõbusaid külalisi veel edasi liikus.

Jõulupeo fotogaleriiga saate tutvuda SIIN

Suur tänu Radisson Meriton hotellile suurepärase koostöö ja väga maitsvate toitude eest ning kõigile peokülalistele lustaka seltskonna eest!