Pidulik vastuvõtt Soome saatkonnas ja jõulupidu Wabaduses

1.detsembri lumisel õhtupoolikul oli FECC koos Soome suursaatkonnaga kutsunud kõigi oma liikmesfirmade esindajad pidulikule vastuvõtule Soome suursaatkonda, et koos tähistada Soome 100 juubelit. Külalisi tervitasid lühikeste sõnavõttudega Soome suursaadik Kirsti Narinen ja kaubanduskoja juhatuse esimees Mika Sucksdorff. Tallinna Soome kooli lapsed olid toeks ühisel hümnilaulmisel ning esitasid lisaks kolm kaunist Soome muusikapala.

Pidulikule vastuvõtule Toompeal järgnes jõulupidu Vabaduse väljakul asuvas Wabadus kohvik-restoranis, kus pakuti hõrgutavaid sööke, jooke ja igati mõnusat äraolemist. Söögielamuse krooniks olid maitsvad tordid, millest ühte kaunistas FECCi logo ja teisel ülistati 100-aastast Soome Vabariiki.

Traditsiooniliselt kuulutati jõulupeol välja ka aasta feccilane, kelleks seekord sai väga aktiivne FECCi üritustel osaleja, Restoran Spot müügijuht Kristin Bezborodkina.

DJ Marti Viilu muusika saatel vihtusid koja liikmed lõbusalt tantsu mitmeid tunde. Muljetavaldav kogus külalisi jätkas pidu veel ka varaste hommikutundideni kõrvalasuvas ööklubis Vabank.

Suured tänud kõigile osalejatele. Peokülalised ju teevadki peo! Siiras tänu ka Soome suursaatkonnale ja kohvik-restoran Wabadus võrratule tiimile!

Fotod