Põhjamaade jõuluvaim

Neljapäeval, 9. detsembri õhtul kui kraadiklaas näitas -11 külmakraadi, kogunesid Eestis tegutsevate Põhjamaade kaubanduskodade liikmed Rootsi-Mihkli kiriku hoovi Tallinna vanalinnas.

Külalisi tervitasid Rootsi kaubanduskoja juhatuse esimees Karolina Ullman ning Soome- Eesti Kaubanduskoja juhatuse liige Toomas Tava. Rootsi-Mihkli kiriku õpetajad Patrik Göransson ja Tõnis Kark koos kiriku nõukogu liikme Janar Suttiga andsid ülevaate kiriku tegevusest.

Põlevad lõkked ja ilusad valguskaunistused muutsid kirikuhoovi õdusaks. Külalistel oli võimalus nautida Põhjamaadele omaseid soolaseid suupisteid ning apelsiniga vürtsitatud piparkoogimaitselist kooki. Sooja andsid juurde Chaga- glögi, veinid ja mitmed erinevad kanged põhjamaised napsid. Ühiselt lauldi ka mõned tuntud jõululaulud.

Suured tänud Rootsi-Mihkli kirikule sooja vastuvõtu eest ja Carmen Cateringile maitsvate toitude ning sujuva teeninduse eest. Soome-Eesti Kaubanduskoda tänab ka meeldiva koostöö eest Rootsi, Norra ning Taani kaubanduskodasid.

Suurim tänu kõigile külalistele, kes külma ilma trotsides kohale tulid!