Savoy Boutique hotelli külastus

24.11.22 toimus FECC liikmete ühiskülastus tutvumaks taasavatud hotellipärliga – Savoy Boutique Hotelliga. Hotelli opereerimist alustas käesoleva aasta aprilli kuus Euroopa üks kiiremini kasvavaid hotellikette Mogotel Hotels.

SBH on igati ainulaadne hotell, sest on teerajajaks Mogoteli brandi Rixwell Collection esimne maja Euroopas ning ühtlasi ka esimene 5 tärni hotell ketis, mis seab hotellipidajale eriti vastutusrikka rolli kõikide külaliste ja klientide eest. Hotellis on 44 suurepärast numbrituba, mis jäävad eriti meelde oma suurte vannitubade, omanäolise arhitektuuri ning interjööriga.

Nimelt on kogu hotelli mööbel teostatud art noveau stiilis ning valminud spetsiaalselt selle maja jaoks Itaalias. Südantsoojendavas vastuvõtus on mugav istumisala, kus saab nautida tervitusjooki, puuvilju või vett, see kõik on hotelli kliendile tasuta. Vastuvõtus on olemas kamin, mille teeb eriliseks otse Itaaliast toodud ja üle 200 aasta vanune kaminasims. Esimeselt korruselt leiate veel retrohõngulise 70-ndate stiilis baari, mille kirjeldamiseks on parimateks sõnadeks Ginnish ja  Alkoholivaba. Maja teises tiivas asub restoran Savoy, kus leiate  parimad palad Michelini soovituse saanud kokalt Mihhail Dementjev´ilt. Loomulikult ei puudu hotellist ka kuninglik 5 tärni hommikusöök koos kalamarja ja šampanjaga. Ja kui sellest veel väheks jääb, siis 6. korrusel asuvatest „Kunsti korruse“ tubadest avaneb inspireerivalt imeline merevaade, mis võtab hingetuks! Ei suuda uskuda, et see kõik on siin samas Tallinna vanalinna ja kesklinna parimas asupaigas? Tule ja veendu ise.

Kõikidele FECC liikmetele Savoy baaris ja restoranis -20 %, koodiga FECC ( enne arve esitamist) ja kuni jalgpalli MM´i lõpuni on õlu eriti suurpärase hinnaga!

Suur tänu liikmesfirmale Mogotel Estonia ülimalt sooja vastuvõtu eest! Aitäh ka liikmetele kes leidsid aega üritusel osaleda!