Sisukas Tallinna päev

Soome-Eesti Kaubanduskoda koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega korraldas oma liikmetele sisutiheda päeva Tallinnas, mille eesmärgiks oli tutvustada huvilistele linna poolt ettevõtete kasvu ja arengu jaoks pakutavaid võimalusi.

Päeva esimeseks külastuskohaks oli Tallinna Strateegiakeskus, kus ettekannetega esinesid Tallinna arengu kavandamise büroo juht Maris Rahnu, Euroopa roheline pealinn 2023 pressiesindaja Maarja Pakats ning Tallinna ettevõtluskeskuse juht Jaanus Vahesalu.

Esitlused: Tallinn 2035      Tallinn Euroopa roheline pealinn 2023     Tallinn ettevõtluse arengu toetajana

Edasi liikusime ühiselt bussiga Tallinna Sadama Kruiisiterminali, kus ettevõtte kommertsjuht ja juhatuse liige Margus Vihman meile  ettevõtte olevikust ja tulevikuplaanidest hea ülevaate andis.

Estlus: Tallinna sadam

Restoranis Ocean 11 oli seltskonnal hea võimalus vahepeal koos mõtteid vahetada ning keha kinnitada.

Seejärel sõitsime Mustamäel asuvasse teadus- ja ärilinnak Tehnopoli, kus esitluse läbiviijaks oli nutitehnoloogiate valdkonna juht Anu Puusaag. Esitlus: Tehnopol

Meie viimaseks külastuskohaks oli Veerenni kvartalis asuv Tallinna Loomeinkubaator. Seal andsid meile oma tegemistest ülevaate turundusjuht Margaret Aidla ning konsultant Nele Plutus.

Esitlus: Loomeinkubaator

Suur tänu suurepärase koostöö eest koja auliikme, EAS regionaalkonsultant Merit Simole ja aitäh ka kõigile Tallinna päeval osalenud koja liikmetele!