Hipistiilis grillipidu Viimsis

Sel aastal toimus Soome-Eesti Kaubanduskoja traditsiooniline grillipidu Viimsi vabaõhumuuseumis tavapärase juunikuu keskpaiga asemel 14. augustil.  Seekordse grillipeo stiiliks oli hipi- ehk lillelaste stiil, mida toetas ajastukohane muusika, senisest rohelisem menüü, värvilised hipistiili rõhutavad telgikaunistused ning muidugi ka peokülalisi kaunistav riietus ja aksessuaarid. Ilm oli tuulevaikne, taevas säras imeline päike ja õhutemperatuur oli mõnusalt soe.

Peo avasõnad ütles kaubanduskoja juhatuse esimees Mika Sucksdorff ning ülimalt maitsvat menüüd tutvustas BBQ Entertainment`i poolt Margit Õitspuu. Valikus olid mitmed erinevad suus sulavad grillitud lihad ja kalad ning lisandiks erinevad salatid.

Õhtu üllatusesinejaks oli FECC-i juhatuse vähendatud koosseisu poolt selleks õhtuks kokku pandud ansambel “Love & Peace”  ning hiljem tõmbas aeroobikatreener Enn Meiesaar oma hoogsal juhtimisel rahva ühistantsudele.

Tantsu jätkus sellel peol suisa viimaste hetkedeni ning nii mõnegi külalise jaoks jätkus pidu hiljem veel ka Tallinna kesklinnas.

Suur tänu kõigile meie peol osalenutele!

Grillipeo fotogalerii leiate SIIT