Vägev vähipidu sadama lähedal

Soome-Eesti kaubanduskoja traditsioonilisel vähipeol osales seekord suisa 220 koja liiget. Pidu peeti Tallink Spa hotelli restoranis Nero, mille suur saal oli kaunistatud igati vähipeole kohaselt ning milleni juhatas külalisi pikk punane vaip. Seekord olid suurtele vaagnatele asetatud prisked vähid saabunud otse Soomest ja nende kohta jagus külastajatel ka ohtralt kiidusõnu. Lisaks oli külalistel võimalus nautida restoran Nero väga maitsvat õhtubufeed ning erinevaid alkohoolseid ja mittealkohoolseid jooke.

Kaubanduskoja poolt ütles külalistele tervitussõnad FECCi juhatuse esimees Mika Sucksforff ning andis üle koja värskele auliikmele, härra Bo Henrikssonile graveeringuga meene. Tallink Hotelsi poolt tervitas külalisi müügidirektor Marina Mättik ning olulist teavet õhtu kohta jagas kaubanduskoja juhatuse liige Aki Kupiainen.

Seekordsel peol mängis lahedat tantsumuusikat ansambel “Mis Siis”, lauldi nii Soome traditsioonilisi vähilaule kui ka lauluraamatusse kogutud Eesti joogilaule. Tantsulise etteastega rõõmustasid kohaletulnuid Tallinna Ülikooli kaunid tantsutüdrukud. Eksprompt-etteastega üllatas külalisi viiest lõbusast Soome mehest koosnev ansambel.

Afterpartyle ööklubisse Amigo oli kõigil peokülalistel vaba sissepääs ning päris mitmed neist ka sinna jõudsid.

Suured tänud kõigile osalejatele ja palju tänu ka Tallink Hotelsile suurepärase koostöö eest!

Fotogalerii leiab siit

Fotod: Tago Kalbri