Vägev vähipidu Viru hotellis

Hoolimata ebakindlast ajast seoses haigusega, mis kogu maailma laastab, osales 11. septembri õhtul toimunud Soome-Eesti kaubanduskoja traditsioonilisel vähipeol ligi 160 koja liiget. Seekordne pidu leidis aset Viru hotelli restoranis Merineitsi kus oli mõnusalt ruumi ka neile, kes soovisid pisut enam distantsi hoida.

Ka sel korral saabusid meile kopsakad vähid Soomest ning need osutusid väga maitsvateks. Külalised kiitsid väga ka Merineitsi restorani söögivalikut, külmal laual ilutsesid muule maitsvale lisaks suisa kaheksajalad. Samuti tõstsid külalised esile restorani teenindajate kõrget taset.

Nii hotelli, kui ka kaubanduskoja poolt ütles külalistele soojad tervitussõnad Viru hotelli tegevjuht ja ühtlasi FECCi juhatuse liige Sari Sopanen. Olulist teavet õhtu kohta ning soomekeelseid vähipeo laule vedas nagu ikka kaubanduskoja juhatuse liige Aki Kupiainen.

Tantsuks pakkus 80-te välismaiseid ja kodumaiseid hitte ansambel Reminders eesotsas sarmika solistiga, kelleks oli populaarse telesaate „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ võitja Madis Arro. Koja tegevjuhi eestvedamisel lauldi koos bändiga õhtu jooksul ka mitu eestikeelset joogilaulu.

Planeeritud järelpeole ööklubisse Amigo seekord küll minna ei õnnestunud, aga loodetavasti saame selle vea parandada meie jõulupeol.

Suured tänud Viru hotelli võrratutele töötajatele suurepärase koostöö eest ning kõigile peol osalenud liikmetele ülimalt aktiivse osalemise eest!

Peo fotogalerii leiate SIIT