Bowlinguvõistlus

Soome-Eesti Kaubanduskoja traditsiooniline bowlinguvõistlus toimus sel aastal Al Mare Bowlingusaalis neljapäeval, 15. märtsil. Osalejad leidsid endale kiiresti rajad ja rajakaaslased ning peale paarikümneminutilist harjutamisaega läkski võitlus hooga käima. Õige pea oli näha, et ka seekord on liidriks tõusmas Viktor Slenduhhov, kes tegi juba esimese mänguga skooriks 235 punkti!

Meeste arvestuses tuligi ootuspäraselt parim võistlustulemus Viktor Slenduhhovil Hestia Hotel Groupist, teisele kohale tuli 186 punktiga Dennis Antamo Neste Eestist  ning kolmanda koha saavutas 178 punktiga Ahti Lääne firmast K.G.Knutsson /Autoekspert.

Naiste arvestuses säras parimana Ivika Võrk Radisson Blu Sky hotellist 164 punktiga, teisele koha tuli 123 punktiga Lea-Mai Sepsivart firmast Avor Kindlustusmaakler OÜ ning kolmandale auhinnalisele kohale Helen Heinmaa firmast Profia Arvestuse OÜ 122 punktiga.

Võistkondliku võistluse võitjaks tuli ülekaalukalt firma Hestia Hotel Group võistkond (622 punkti/2mängu) koosseisus Viktor Slenduhhov ja Aleksander Jevrolainen, kes said aastaks ka suure rändkarika. Suurepärase tulemusega saavutas  teise koha Neste Eesti tiim koosseisus Dennis Antamo ja Martin Õunap (603 punkti) ning väga napilt jäid kolmandaks Ahti Lääne ja Kalmer Kade firmast K.G.Knutson (601)

Tänusõnad auhindade eest kuuluvad headele liikmesfirmadele: Viking Line, Dermoshop, Hotell L`Ermitage, Tallink Hotels, Grillhaus Daube, Motonet, Kiitos, Meriton Spa Hotel

Palju õnne võitjatele ja suur tänu kõigile osalejatele vägeva võistlusvaimu eest!